O nas

Cześć Drogi Fanie Dragon Ball,

Wstępnie wiadomość miała być szalenie krótka, ale kiedy pisze się o czymś tak fantastycznym jak fantastyczny świat Dragon Ball i te wszystkie radosne momenty z nim spędzone, to ciężko napisać jedynie kilka słów.

Kim jesteśmy? Dwaj bracia, pasjonaci Dragon Balla, którzy wpadli na pomysł stworzenia sklepu i społeczności poświęconych tylko i wyłącznie naszej ulubionej serii mangi, anime, kart, filmów i wszystkiego związanego ze światem DB!

Pomysł, marzenie, powoli się spełnia. Dzięki Tobie i wszystkim, którzy markę tę uwielbiają i się nią dzielą z innymi. Dzięki Tobie, dzięki Wam, również i my możemy dzielić się wspaniałym światem DB z innymi. Stale szukamy sposobów na to jak Dragon Balla mieć dookoła siebie więcej i jak go rozwijać w sklepie i całej Polsce. Jak dojść do nowych osób i dzielić się tą zwykłą (i niezwykłą!) radością, jaką czerpiemy z obcowania z Goku, Bulmą, Mistrzem Roshi, Yamchom, Chichi, Krillinem, Picolo, Vegetą, Gohanem, Gotenem, Trunksem, a nawet Freezerem, Komurczakiem, czy Buu i wieloma innymi fantastycznymi postaciami :)

Staramy się maksymalnie wspierać prawdziwych fanów i samą markę Dragon Ball. Jednym z ważnych kroków w tym procesie jest zwiększenie dostępności produktów Dragon Ball na rynku, bo okazuje się, że w tych są ogromne braki. Bez Twojego wsparcia nie mamy szans, ale już na samym początku tej drogi dostaliśmy tyle dobrej energii, na każdym jej kroku, że wiemy, wspólnie z Tobą, wspólnie z Wami, musi się udać!

Wspólnie stajemy się coraz silniejsi i niesamowicie cieszy nas to, że Dragon Ball nadal się rozwija i zdaje się wcale nie zwalniać! A mymamy zamiar w tym  pomagać tak bardzo jak tylko się damy rady! :)