O nas

Cześć Drogi Fanie Dragon Ball,

Wstępnie wiadomość miała być szalenie krótka, ale kiedy pisze się o czymś tak fantastycznym jak fantastyczny świat Dragon Ball i te wszystkie radosne momenty z nim spędzone, to ciężko napisać jedynie kilka słów.

Kim jesteśmy? Dwaj bracia, pasjonaci Dragon Balla, którzy wpadli na pomysł stworzenia sklepu i społeczności poświęconych tylko i wyłącznie naszej ulubionej serii mangi, anime, kart, filmów i wszystkiego związanego ze światem DB!

Pomysł - wielkie marzenie - powoli się spełnia. Dzieje się tak dzięki Tobie i wszystkim, którzy markę tę uwielbiają i dzielą się nią z innymi.
Dzięki Tobie również i my możemy dzielić się wspaniałym światem DB z innymi.

Stale szukamy sposobów na to jak Dragon Balla mieć dookoła siebie więcej i jak go rozwijać w sklepie i w całej Polsce. Jak dojść do nowych osób i dzielić się tą zwykłą (i niezwykłą!) radością, jaką czerpiemy z obcowania z Goku, 

Bulmą, Mistrzem Roshi, Chichi, 

Krillinem, Picolo, 

Vegetą, a nawet Freezerem, Buu i innymi fantastycznymi postaciami :)

Staramy się maksymalnie wspierać prawdziwych fanów i samą markę Dragon Ball. Jednym z ważnych kroków w tym procesie jest zwiększenie dostępności produktów Dragon Ball na rynku, bo okazuje się, że w tych są ogromne braki.

Razem z Twoim wsparciem mamy szansę! I już na samym początku tej drogi dostaliśmy tyle dobrej energii, że wiemy, że wspólnie z Tobą, wspólnie z Wami, musi się udać!

Wspólnie stajemy się coraz silniejsi i niesamowicie cieszy nas to, że Dragon Ball nadal się rozwija i zdaje się wcale nie zwalniać! A my 

mamy zamiar w tym  pomagać tak bardzo jak tylko się damy rady! :)

Plany:
- Stworzenie grupy dla fanów Dragon Balla na Facebooku
- Stworzenie kanału YouTube
- Tworzenie i wspieranie tworzenia nowych treści ze świata Dragon Ball - w tym między innymi nowe grafiki, nowe filmiki z podkładem muzycznym, nowa fanowska manga, tłumaczenie niektórych treści na język polski i kto wie co jeszcze
- Marzenie o zorganizowaniu własnego konwentu dedykowanego fanom Dragon Ball - z mangą, anime, grami, figurkami, kostiumami i wszystkim, czego dusza pragnąca więcej Dragon Balla zapragnie! :)

Mamy nadzieję, że kolejne pomysły będą do tej listy dodawane, wraz z tym jak będziemy dowiadywali się czego jeszce brakuje fanom Dragon Ball!

Trzymajcie się!
Bartek i Paweł

PS. Gdyby ktoś chciał z nami porozmawiać, to zapraszamy:
Bartek - 721 727 468
Paweł - 600 631 631